خوابم می آد

   خوابم می آد ، یک کمدی متفاوت است ، حتی متفاوت تر !

   فیلم  ، خیلی قشنگ شروع می شود ، تا حدود ده دقیقه  ، از خوشحالی ، هی در صندلی سینما جابجا می شوی . اما پس از عاشق شدن آقا رضا ، فیلم گویی دو پاره می شود و تو  ، دمغ ، در صندلی فرو می روی و  فقط به خاطر بازی های قشنگ ادامه میدهی .

..................

   به گمانم ما بازیگرهای خوب ، زیاد داریم . اکبر عبدی در عالم بازیگری سلطانیست برای خودش . بازی های جاودانه اش در فیلم های مادر ، ای ایران ، هنرپیشه ، دلشدگان و حالا در فیلم خوابم می آد، همیشه در حافظه سینما باقی خواهد ماند . اگر نمی دانستی مادر رضا ، اکبر عبدیست ، هرگز متوجه نمی شدی که او یک مرد است . این همه هنرمندی آدم را شگفت زده می کند ! اما همین که می دانی او یک مرد است که نقش زن را بازی می کند ، نمی توانی در فیلم فرو بروی  و همه اش در این فکری که عجب اعجوبه ایست این عبدی .

.........................

شعر (!) خوابم می آد ، ابیات جداگانه خوبی دارد . اما وزن  وقافیه  ابیات هماهنگ نیست .

/ 2 نظر / 7 بازدید
محمد

تضمینی با روزی 10 دقیقه درآمد خوبی از طریق اینترنت کسب کنید،امتحانش مجانیه،هرچه زودتر اقدام کنین،زودتر پولدار میشین!!! خیلی راحته،همه چی هم مجانیه! ثبت نام میکنین،همون اول 500$(500 دلار) به خاطر تکمیل ثبت نام به حساب کاربری شما افزوده میشه،...هر روز هم 2-3 تا تبلیغ واستون میاد،که اگه روی اون کلیک کنین و 30 ثانیه صفحه ی تبلیغ رو باز نگه دارید 50$(بله 50 دلار) به حساب کاربری شما اضافه میشه و هر وقت مبلغ حساب شما به 10000 دلار رسید،میتونین درخواست برداشت بدید.برای ثبت نام نیاز به معرف دارید که اگه از لینک زیر استفاده کنین دیگه مشکلی پیش نمیاد . شما راحت می تونید کمتر از 10 روز به حد نساب برسید! مشکلی هم بود از طریق Email یا وبلاگ بنده بپرسید راهنمایی می کنم. http://fmptr.com/pages/index.php?refid=dachman توضیحات کامل نحوه ی ثبت نام در وبلاگ آمده است! موفق باشید!

یاسمین

و یک پایان بی سر و ته می زند توی ذوقت