هوگو

  از فیلم هایی که این روزهای اخیر دیده ام ( آرتیست ، هلپ ، آلبرت نابز وهوگو) هوگو ی مارتین اسکورسیزی را که در ستایش سینما ست،بیشتر از بقیه  دوست داشتم ، قبلا فیلم سینما پارادایز را در ستایش سینما دیده ایم با شکل وشمایل و داستانی متفاوت.

بی آنکه بخواهم کارگردان  گلچهره را با اسکورسیزی مقایسه کنم می خواهم بگویم آقایان محترمی که میخواهید دلبستگی تان را به سینما نشان دهید چرا  از روی دست دیگران می سازید....کمی جرات و جسارت هم خوب است .

/ 9 نظر / 10 بازدید
آیینه

راستش کم پیش میاد از یک فیلم خارجی خیلی خوشم بیاد. ×××××××××××××× بک چیزی هم درباره موضوع معمولی بگم که شما گفته بودید فیلمهایی با موضوع "معمولی"‌رو دوست دارید. من هم موضوعات ساده رو خیلی دوست دارم مثل موضوع جدایی نادر از سیمین و درباره الی و یک تکه نان و ... ولی منظورم از معمولی در فیلم"اینجا بدون من" کلیشه ای بودنش بود:مادری که می خواد واسه دخترش شوهر پیدا کنه.

نسرین قربانی

بله. متاسفانه همینطوره مه کی گین. یکی می شه روانشاد علی حاتمی. یکی می شه بهرام بیضایی و ... و تعدادی هم هنوز سراز تخم بیرون نیاوردهف به جیک جیک می افتن! در همه ی زمینه ها هم هست. درهر صورت امید وارم سالی پر از موفقیت داشته باشید.

سینرژی

بعضی فیلمها را هر چقدر که می بینی، باز هم جذاب هستند. سینما پارادیزو برای من این گونه است. سال نو شما و خانواده محترم مبارک.

نسرین قربانی

سلام خانم حجازی. سال نو شما هم مبارک. لحظات خوبی داشته باشید.

بهناز

وبلاگ جالبی داری.. خوشحال میشم جزء لینک دوستانت باشم.مرسی www.treasure-behnaz.persianblog.ir

الی

lj,[i شدم من مدتیه هیچ فیلمی ندیدم

نسرین قربانی

سلام خانم حجازی عزیزم. ممنون. شما تایید کنیدف کافیه. حتمن می بینم. سه زن از بهنود رو نخریدم. نمی خرم. چون خانوم هم در حد عالی نبود. کوزه ی بشکسته رو هم دارم که هوز نخوندنم. موفق باشید