دموکراسی و گیشه

عنوان دموکراسی توی روز روشن کافیست تا آدم کنجکاویش تحریک  شود و به سینما برود و بعد ببیند سرش کلاه رفته .

 راستش را بخواهید  ،  من که سر در نیاوردم فیلم چی می خواست بگه  ! فقط باید بگم بازیگرها مخصوصا فروتن بازی های خوبی ارائه دادند . فروتن که غیر از  بازی های قوی " زیر بوست شهر وشب یلدا " ، بازی هایش تکرار " قرمز "  بود ، بازی خیلی عالیی داشت .

..............

 اگر فیلم the lovely bones  .  گیرتون اومد ، ببینید .

اگر هم از موضوع فیلم خوشتون نیاد انقدر صحنه های قشنگی از برزخ داره که دلتون  می خواد فیلم رو دوباره ودوباره ببینید .

/ 6 نظر / 10 بازدید
از سرزمینهای دور

من هم فیلم رو دیدم. البته با اجازه تون می خوام مخالفت کنم با نظر شما. به نظرم فیلم پیامی داشت که اینجا بعلت خطراتش نمی تونم بگم!! مشکل فیلم به نظرم این بود که خیلی حرفها رو می خواست تو زمان محدود 1.5 ساعته بگه، واسه همین پرداختش خوب از آب در نیومده بود. بعلاوه منکر مشکلات تکنیکی فیلم هم نیستم.

امیرعلی

عجب! پس این تبلیغ ها گول زنک است! خوب شد گفتید شما ! عرض شود که من که فیلم را ندیده ام، اما می دانم که این فیلم، فیلم کارگردان نیست! فیلم تهیه کننده است. شخصیت جناب تهیه کننده هم -آقای محمدعلی زم- مجموعه ای از تناقضات تکراری و نخ نما شده است، بنابراین طبیعی است که فیلمشان چنین باشد!

میثم

عجب! بابت هشدارتان ممنون! چون باعث عدم اتلاف پول و وقتمان شد!

آوای سکوت

سلام.مرسی که تذکر دادید..دلم میخواست این فیلمو ببینم..پس سیاسی نبوده؟..عجب...به روزم.

آیینه

برنامه 7 که خودش را کشت اینقدر تعریف کرد از این فیلم...جالبه مصاحبه شوندگان هم از اینکه به خودشون اومدند و فهمیدند:فمن یعمل مثقال خیرا یره و ...می گفتند...هرچند هرچی این رسانه بگه ادم باید عکسش رو باور کنه.

رامن

سلام خوبین فیلم the love bone را تنهايي چند شب پيش ديدم . فيلم چنان موريانه وار جلو ميرفت و اثر گذاشت كه اون شب توي سرويس همش توي فكر بودم...