فیلم ضد گلوله

وقتی سوژه تکراریست  ، فیلم باید پرداختی قوی تر از فیلم های قبلی با همان سوژه داشته باشد . به هنگام تماشای فیلم ضد گلوله ، حتی یک لحظه ، فیلم لیلی با من است ، رهایم نمی کرد . حتی گاهی فیلم اخراجی ها را به یاد می آوردم  . و فکر می کردم این فیلم چقدر از آن دو فیلم ضعیفتر است .

خلاصه فیلم :

قهرمان فیلم که در کار قاچاق نوارهای غیر مجاز است ، وقتی می فهمد  توموری در سر دارد و تا دو ماه دیگر بیشتر زنده نخواهد ماند ، برای اینکه خانواده‌اش ، از مرگش سود ببرند ، تصمیم می‌گیرد به جبهه برود و شهید شود اما تلاش هایش نتیجه نمی‌دهد و شهید نمی شود و دوباره به کار قبلیش بر می گردد ....

/ 3 نظر / 16 بازدید
امیرعلی

اتفاقا من خیلی از این فیلم تعریف شنیده ام. به خصوص در مقایسه با اخراجی ها که همه می گفتند خیلی بهتر است و قابل مقایسه نیست. در مورد لیلی... خود کارگردذان هم قبول دارد که شباهت داشته است. سلیقه ها شاید متفاوت است و من نمی دانم سلیقه ام به شما نزدیکتر است یا به دیگران که تحسین کرده اند؟ و چون فیلم را به این زودی نخواهم دید، نخواهم دانست!

سینرژی

در مقایسه با لیلی با من است و اخراجی های یک، خیلی ضعیف بود تکیه کلام بی ادبی برادر بزرگتر واقعا زشت بود کاری کرد که احساسم نسبت به فیلم خوابم میاد، بهتر شد.

سمیه .حسابدارتمام وقت

سلام ! خوش بحالت دخترتون که مامانش انقد پایه س واسه سینما ! منم بیام دخترت بشم خانوم حجازی؟؟![خجالت][قلب] بدبختی پسرم نداری ،هرطور شده بیام خودمو قالب کنم[نیشخند]