کلاه قرمزی و بچه ننه

" کلاه قرمزی و پسر خاله " را  و " کلاه قرمزی و سرو ناز " را دوست داشتم . اما " کلاه قرمزی و بچه ننه " را نه. اتفاقا یکی از بچه های فامیل را هم باخودم برای تماشای فیلم برده بودم که استقبال نکرد . فکر می کنم اغلب برای تجدید دیدار با کلاه قرمزی ، برای دیدن این فیلم به سینما می روند .

 بعد از دیدن فیلم فکر کردم  " به نام کلاه قرمزی ، به کام تهیه کننده "

 

/ 4 نظر / 12 بازدید
امیرعلی

سلام. 1- یاد "شهر موشها"، "گربه اوازه خوان"، "گلنار" و ... به خیر. 2- به نظرم دهه شصت، بهشت فرهنگی بچه های ایران بود. یادتان اگر باشد، آن موقع ها، اینقدر فیلم کودک در سال ساخته می شد که یک گروه سنماها، سنماهای گروه کودک بودند که فقط فیلم کودکان می گذاشتند. تلویزیون هم که "چاغ و لاغر" و "در خانه" و ... 3- شاید هم همه اینهعا نوستالوژی باشد و دهه شصت هم مثل دهه هفتاد و هشتاد. الله اعلم! 4- ظاهرا تهیه کنندگان کلاه قرمزی هم سود همین نیمچه نوستالوژی را می برند. البته رقیب جدی هم ندارند. رقبایشان فیتیله و ... هستند که چند سر و گردن از انها پایین ترند. 5- خلایق هر چه لایق !

سلام چه ایده جالبیه که ادم گاهی با بچه های فامیل بره سینما.. زمان ما راحت تر می شد توجه بچه ها رو جلب کرد.برنامه کلاه قرمزی عید رو بیشتر بزرگترا می دیدن تا بچه ها. الان بچه ها ادمای پر سر و صدا و شلوغی مثل عمو پورنگ رو بیشتر می پسندن تا ادمای ارومی مثل اقای مجری.

آیینه

نظر قبلیه مال منه.چرا بی اسمه؟[سوال]همیشه پیش فرض اسم داشت!