چشم هایش

اولین بار بود که با هم تنها شده بودند .

مرد به زن گفت : " همان لحظه اول که  چشمان آبی ات را دیدم ، عاشقت شدم. "

و دفترچه ای را به طرف زن دراز کرد و گفت : 

"شعرهای زیادی در وصف چشم هایت سروده ام . "

زن مشغول خواندن اشعار شد .

مرد برای خوردن آب به آشپز خانه رفت . وقتی برگشت  ، زن ، رفته بود . و روی دفترچه اشعار مرد ،  یک یادداشت گذاشته بود با این مضمون : " لنزهایم را برایت به یادگار ، جا گذاشته ام ! "

 

/ 12 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمیه .حسابدارتمام وقت

چشم هايش.اسم يكي از رمان هاي آقاي بزرگ علوي هستش. [لبخند]

از سرزمینهای دور

چه داستانک شوک دهنده ای ... کلی هم حرف ننوشته پشت این نوشته بود ...

آیینه

مثل همیشه سرشار از خلاقیت

از سرزمینهای دور

کجائید شما؟ دلمون واسه داستانک هاتون تنگ شده...

سینرژی

سلام کماکان منتظر دست‌نوشته‌های زیبایتان هستیم.

امیرعلی

خیلی قشنگ بود! دلم برای نوشته هاتون تنگ شده بود. ناخودآگاه یاد شعر مولانا افتادم : عشقهایی که از پی رنگی بود، عشق نبود عاقبت ننگی بود ...! یا علی مدد!

از سرزمینهای دور

خوبید ان شاء اله؟ خبری ازتون نیست...

آیینه

شما هنوز هم سرتون شلوغه؟ کاری از دست ما برمیاد بکنیم در عوض شما بیشتر بنویسید.

رضا

سلام دوست عزیز بگذار یک راست برم سر اصل مطلب.چند ماه پیش که وب را ساختم قرار بر این شد که هر چند روز یک بار داستانی در آن قرار دهم تا مگر از این راه مجالی برای دوستی بیشتر با اهل سرزمین مجازی و همچنین پرداختی ظریف تر به مسائل روز اجتماع چند ده ملیونیمان حاصل شود اما خوب دست روزگار مانع شد.طوری که تقریبا هر ماه با یک داستان در خدمت دوستان بودم.ناگفته نماند که به همین شیوه ی هر ماه یک داستان هم راضی بودم تا اینکه مشکلات زندگی چنان حمله ی گسترده ای را تردیب دادند که بالاجبار ماه ها از فضای داستان و نت به دور افتادم.در این مدت خیلی از دوستان لطف داشتند و هر از گاهی سرکی می زدند و می رفتند اما عده ای هم رشته ی نامهربانی را در دست گرفتند و نام لینک وب (جملات قصار یک بی سواد)را از پهنه ی وب محترم خود حذف کردند.بگذریم.بیش از حد حرف زدم.عذر تقصیر چرا که دلم پر است از گلایه ها. غرض از بافتن این همه آسمان و رسیمان اینکه،بعد از 99 روز با داستانکی به روزم.بسیار خوشحال می شوم اگر شاهد حضور شما در سرای داستانی مجازی ام باشم. با تشکر.[گل]

سوفی

چرا رفت خب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟