فیلم زندگی خصوصی

    مردی به نام ابراهیم  ( فرهاد اصلانی ) که در اوایل انقلاب فردی تندرو است و در پیشانی زنان بدحجاب ، پونز فرو می کند و سینما ها را تخریب می کند ، در زمان حال در روزنامه‌اش به فعالیت سیاسی علیه جو موجود مشغول است .

تا این جای فیلم گمان می کنی که قرار است یک فیلم سیاسی ببینی . اما فیلم به این شکل ادامه پیدا می کند که همسر ابراهیم ( لعیا زنگنه ) به مسافرت می رود و ابراهیم زنی به نام پریسا ( هانیه توسلی ) را که مایل است در روزنامه ابراهیم مطلب بنویسد صیغه می کند . وقتی همسر ش برمی گردد، ابراهیم  سعی می کند پریسا را دست به سر کند که باخبر  می شود  او حامله است . ابراهیم که نمی خواهد مسئولیت بچه را قبول کند ، پریسا را می کشد  .

با ورود پریسا ، متن سیاسی فیلم کم رنگ ، و فیلم ، اجتماعی و در نهایت جنایی می شود

من که سر در نیاوردم زنی به زیبایی پریسا که اهل قلم است با کدامین دلیل ،   عاشق ابراهیم می شود و در ادامه حقیرانه سعی می کند  ابراهیم با او بماند !

...........................

فیلم فوق العاده شوکران را دیده اید ؟

 

/ 4 نظر / 11 بازدید
site02

گاهي شانس فقط يک بار به آدم رو مياره پس بايد قدرش رو دونست بهترين فرصت زندگي شما براي ثروتمند شدن مجموعه اي بي نظير براي اولين بار در ايران براي کساني که مي خواهند بهتر زندگي کنند و از کمترين وقت و هزينه بيشترين سود را ببرند.براي آگاهي از جزييات بيشتر به لينک زير مراجعه کنيد. http://www.site02.euu.ir

الی

زندگی خصوصی رو ندیدم ولی توی فیلم شوکران تنهایی ها و احتیاج هدیه تهرانی به عرب نیا خوب در آمده بود. یعنی به این باور میرسیدیم که هدیه به عرب نیا احتیاج داره

آیینه

موقع اکران شوکران دانشجو بودم. فیلم رو برام تعریف کردن و بعدش هم هیچ وقت ندیدمش...ولی به صورت روایی هم قشنگ بود.

یاسمین

من هم کلا از فیلم زندگی خصوصی خوشم نیامد